FILM

To co nás baví je filmová tvorba. Filmy, reklamy, produktová videa či krátké spoty. Začali jsem studentskými filmy a postupně jsem přidali další tvorbu. Máme také zkušenost s záznamy s koncertů a jiných událostí.
Film je to co nás naplňuje …

FILMOVÁ TVORBA

Image may contain: text

Náš první snímek vznikl v roce 2017. Jednalo se o historické drama zasazené do 40. let 20. století. Více o filmu níže:

Alternativní 40. léta 20. století. Doba vůně cigár, motorů aut a dobré kořalky. Bratr a sestra, sirotci. Po letech se dozvídají o osudu svých rodičů. Ona se chce pomstít rodině, která má smrt rodičů na svědomí, on je však názoru, že by se neměli vracet k minulosti a raději se soustředit na přítomnost a budoucnost. On dostane dobrou práci v hotelu a doufá v novou šanci. Ona má však před očima pouze pomstu.

Film ke shlédnutí:


Film X

Našim dalším snímkem byl „X“. Futuristické drama odehrávající se na netradičních lokacích Slezska.

Příběh o potřebě svobody v technologizovaném a digitalizovaném světě budoucnosti, využívá a originálně komentuje řadu atraktivní lokalit regionu. V hlavních rolích snímku scénáristy a režiséra Radka Lugsche se představí Sára Erlebachová, Jakub Burýšek, Michal Sikora, Eva Goldmannová,  Beáta Hrnčiříková nebo Markéta Matulová. 

Kino Karviná

Po premiéře v kině Centrum Karviná snímek sklidil pozitivní ohlas jak od diváků tak také od některých reportérů.

více zde.

Hotel MIURA

Tento hotel nám majitel po předešlé dohodě propůjčil na jeden natáčecí den. Natáčeli jsme zde exteriérové denní i noční scény. Ve filmu toto místo představuje svět 1, čistý a plný rovných linií a surových materiálů. Přesně tomuto popisu nám budova moderního a architektonicky velmi povedeného hotelu odpovídala.
Místo se nachází zde.

Byt

Byt hlavní protagonistky (X, Sára Erlebachová). Na místě se uskutečnil jeden natáčecí den. Byt se ve filmovém světě nacházel v 0 části a byl proto plný nedokonalostí a prolínajících se světel.

PetPunk

Toto místo nás zaujalo při jedné s čtených zkoušek. Jeho atypický design byl přesně něco co jsme hledali. Po drobné úpravě barevnými světly, pár rekvizitami a našimi komparzisty ve futuristických kostýmech (City folklore, kostýmy) místo dostalo nádech našeho filmového světa.
Místo se nachází zde

Tržnice Karviná

Kvůli futuristickému ladění filmu, jsme nemohli využít mnoho krásných historických památek v Karviné. Využili jsme proto nově upravenou tržnici, která skvěle zapadala do našeho světa. Uskutečnil se zde jeden natáčecí den.
Místo se nachází zde

Dolní oblast Vítkovice

DOV nám posloužil jako místo práce hlavní protagonistky a také jako místo předělu světů. Jelikož pravě zde se nacházela ona stěna, která dělí svět 0 od světu 1. Využívali jsme „nádvoří” kolem Brick house. Následně prostory haly Gong a také úzké uličky mezi budovami. Na této lokaci se uskutečnilo největší natáčení, jelikož na place bylo 25 komparzistů a 10 členů štábu. Natáčení trvalo dva dny.
Místo se nachází zde.

Arboretum Nový dvůr

Dokonalost světa 1 jsme podtrhli využitím přírody. Arboretum skrývá mnoho překrásných rostlin a my jsme do této lokace zasadili klíčový rozhovor protagonistky a antagonisty. Tuto scénu doplňoval západ slunce, který přes skleněné stěny arboreta vrhal na scénu zajímavou atmosféru. Natáčení trvalo jeden podvečer.
Místo se nachází zde


KOMERČNÍ TVORBA

Příkladem naší komerční práce je produktové video pro firmu Elmax s.r.o

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *