PRODUKCE

Pro naše projekty si samozřejmě zajišťujeme produkci. Od dopsání scénáře, přípravu rozpočtu, castingy či samotnou organizace natáčení. Pro všechny tyto činnosti máme odpovědné osoby, které zajišťují hladký průběh natáčení. Ať už se jedná o produkci filmu anebo reklamu pro zákazníka.


Náš nový projekt „Nezapomeň“
více zde: www.nezapomenfilm.cz

„Ti, kdo si nepamatují minulost, jsou odsouzeni k tomu ji opakovat.“ (George Santayana)

Žijeme v době, kdy se zapomíná na minulost a lidi, kteří svým životem přispěli k tomu, jak žijeme dnes my.
To bychom chtěli změnit pomocí pěti příběhů z období druhé světové války.

pravdivých příběhů,
autentických osudů,
krátkých hraných filmů přímo z místa činu.

Motivací nám je snaha o zlepšení informovanosti veřejnosti o obětech, které naší předkové podstoupili, aby položili základ naší dnešní „komfortní“ společnosti. Podle nás se v době technologického rozvoje zapomíná na minulost, soustředíme se pouze na přítomnost. A přitom, minulost by se neměla opomíjet. Americký filozof George Santayana řekl: „Ti, kdo si nepamatují minulost, jsou odsouzeni k tomu ji opakovat.“

Chtěli bychom tyto vzpomínky uchovat pro příští generace, aby se nezapomínalo na válku a její nezvratný zásah do životů lidí. Máme totiž pocit, že se v dnešní době poněkud pozapomnělo na to, co je v životě opravdu důležité, a že se veškerá pozornost obrátila k nám a našemu pohodlí.

Přicházíme proto s prosbou pro všechny pamětníky, historiky, archiváře i osoby, kterých rodinní příslušníci prožili válku a významně ovlivnili něčí život či smrt, aby nám zaslali své náměty na příběhy přes formulář na stránce PŘÍBĚHY a stali se tak součástí našeho projektu. Protože pro nás mají tyto příběhy velkou cenu jsme připraveni si pro ně osobně dojet přímo k Vám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *